آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها کاربرد مهمی دارد .

ویژگی های طراحی وب سایت Responsive Perfect

يكشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۷:۰۰ ق.ظ

جهان بسیار پیشرفته شده است و در عین حال همه چیز بسیار آسان و راحت شده است. فن آوری های جدید اختراع شده اند تا به هر نوع راحتی که می خواهند برسند. در این دوران مدرن، بسیاری از دستگاه های جدید از قبیل لپ تاپ ها، تلفن های همراه، رایانه های شخصی قرص و تلویزیون های هوشمند به وجود آمده اند.


طراحی وبسایت ریسپانسیو یه  ایده طراحی و توسعه چنین وب سایت ایده می شود که با تغییر طرح بندی آن به طور خودکار بر روی هر دستگاه کار می کند. طراحی وب پاسخگو توسط Ethan Marcotte ساخته شد. او همچنین یک کتاب در مورد طراحی وب با Responsive را با نام "A Book Apart - Responsive Web Design" نوشت، که بسیار محبوب شد.


چرا طراحی وب ریسپانسیو مهم است؟

با اختراع بیشتر و بیشتر تکنولوژی های جدید و ابزارهای جدید مشتریان می خواهند از بهترین و جدیدترین ابزارها برای آنها استفاده کنند. در گذشته، تنها کامپیوتر رومیزی بود که هر کس از آن استفاده می کرد. بنابراین طراحی طراحان برای طراحی وب پاسخگو نبود. سپس لپ تاپ ها آمد، سپس قرص و غیره.


واقعیت واقعی این است که افرادی که در این دوران مدرن هستند می خواهند وب را به آسانی و سریع مرور کنند. این به این معنی است که طراحی وب ریسپانسیو برای کمک به مرور کاربران با هر نوع دستگاهی است که در دست دارند. طراحان وب باید چنین وبسایتی طراحی کنند که اطلاعات را در اندازه های مختلف صفحه نمایش و قطعنامه های صفحه نمایش مختلف به کاربران می دهد. وب سایت شما باید بسیار متنوع باشد، زیرا می توان آن را بر روی یک تلفن همراه یا یک صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش اندازه گیری کرد.


قبل از طراحی وبسایت  ریسپانسیو، طراحان مجبور به طراحی بسیاری از نسخههای وبسایت خود شدند که واقعا سخت بود اما این تنها راه حل بود. اما این راه حل کار نمی کرد زیرا کاربران مورد نیاز برای دانلود بیش از حد بسیاری از طرح ها و کد اضافی. و همه این ها با یک سفر بد کاربر پسند شد.


این دلیل اصلی این است که طراحی وب سایت  ریسپانسیو به محبوبیت و اهمیت تبدیل شده است. RWD برای ما در انجام تمام این الزامات بسیار مفید است و ما اجازه نمی دهیم که در ساخت بسیاری از طرح های یک وب سایت واحد برای دستگاه های مختلف کار سختی انجام دهیم.


طراحی وب سایت پاسخگو نیز از دیدگاه تجاری بسیار مهم است. این اجازه می دهد تا کاربران از وبسایت شما از هر وسیله ای که دارای آنها هستند بازدید کنند. این باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می شود.


ویژگی های طراحی وب سایت Responsive Perfect

بسیاری از ویژگی های طراحی وب سایت  ریسپانسیو بسیار خوب است که برای همه بسیار مفید است. برخی از رایج ترین ویژگی های بهترین طراحی وب  ریسپانسیو در زیر ذکر شده اند.


HTML Email Template Builder آنلاین

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!


تلاش کمتر

با کمک بهترین طراحی وب  ریسپانسیو، شما فقط باید اطلاعات خود را در وب سایت خود یک بار به روز کنید. این قطعا تلاش های شما را که باید در به روز رسانی بسیاری از نسخه های وب سایت خود استفاده کنید، کاهش می دهد.


تجربه کاربر صاف

بهترین طراحی وب  ریسپانسیو به کاربران، یک تجربه بسیار صاف و بهینه شده در دستگاهی است که در دست خود دارد. به تازگی دیده شده است که مشهور ترین موتور جستجوی جهان "گوگل" شروع به تبلیغ بهترین طراحی وب پاسخگو در روش خود را برای سایت های تلفن همراه.


استاتیک

اگر شما به کاربران اجازه می دهید از یک نسخه دوستانه از وب سایت خود استفاده کنید، آمار شما به دو قسمت تقسیم می شود. اگر می خواهید بیننده کامل در بازدید کنندگان در تلفن همراه، پس شما باید یک بخش به نام "تنها تلفن همراه" ایجاد کنید و این ویژگی است که بهترین وب سایت پاسخگو را ایجاد می کند.


وب سایت کاربر دوستانه

یکی از مشهورترین ویژگی های بهترین طراحی وب پاسخگو این است: این باعث می شود که وب سایت یا صفحه وب شما دوستانه باشد. این به این دلیل است که وب سایت شما می تواند در هر وسیله ای از هر اندازه صفحه نمایش استفاده شود. امروزه، اختراع فن آوری رقابت بزرگی است و روزانه تعدادی از گوشی های هوشمند به بازار عرضه می شوند. بنابراین، اگر شما بهترین طراحی وب ریسپانسیو را داشته باشید، مردم فرصت دیدن وب سایت شما را خواهند داشت که برای وب سایت شما مفید است. 

بخش موبایل

این نیز یک ویژگی بسیار خوبی از وب سایت پاسخگو است که شما می توانید تمام اطلاعات مفید در مورد تعداد ترافیک در وب سایت خود را دریافت کنید. این نیازی به هیچ چیز ندارد، شما فقط باید یک بخش تلفن همراه ایجاد کنید و شما باید دید کامل ترافیک را که به وب سایت شما می آید را دریافت کنید. به روز رسانی ترافیک بسیار مهم است که عملکرد وب سایت شما را یادآوری کند. این همچنین به شما کمک می کند تا تغییرات در وب سایت خود را افزایش دهید تا ترافیک افزایش یابد.


تقسیم انباشت شده

بهترین طراحی وب سایت پاسخگو همچنین به عنوان سرپرست وبسایت برای جمع آوری تمام لینک های اجتماعی با یک URL اجازه می دهد. این به شما کمک خواهد کرد که بسیاری از کمک های مفید برای بهترین وب سایت کاربر پسند را ایجاد کنید.


بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

روز به روز موتورهای جستجو بسیار هوشمند می شوند و می دانند چگونه می توانند ارتباط وب سایت های تلفن همراه با دسکتاپ را تشخیص دهند. موتورهای جستجو وب سایت پاسخگو را در بالای صفحات خود قرار می دهند.


بدون هدایت

این نیز یکی استاز بهترین مزایای بهترین طراحی وب پاسخگو است که شما نباید نگران تغییر هرگونه تغییر مسیر باشید زیرا هدف قرار دادن کاربر عامل نیست. بنابراین، یک چیز فوق العاده است، اگر کمی ناراحت هستید برای مراقبت از کاربران هدفمند و تغییر مسیرها.


نگهداری کمتر

با ساخت نسخه های مختلف وب سایت خود برای دستگاه های مختلف، هیچ کاری جز افزایش بار کار انجام نمی دهید. این به این دلیل است که شما باید بیش از یک وب سایت را تغییر دهید. اما اگر وب سایت شما یک وبسایت پاسخگو باشد، مجبورید آن را تنها یک بار حفظ کنید. این به این دلیل است که تنها یک طرح وجود دارد که برای تمام انواع دستگاهها کار می کند. این کار تلاش و بار کار شما را کاهش می دهد.


رایگان از مسائل جایگزین دستگاه

یک مشکل بسیار جدی در طراحی وب سایت برای موبایل و دسکتاپ این است که کاربران از URL های وب سایت شما به دیگران به اشتراک گذاشته اند. و افرادی که قبلا لینکشان را در نوار آدرس خود کپی کرده و آن را باز کرده اند، همیشه از طریق ابزار مشابه که از طریق آن وب سایت به اشتراک گذاشته شد، مرور نمی شود. این نکته را می توان با بهترین طراحی وب پاسخگو حذف کرد.


این فقط مربوط به دستگاه نیست

بهترین طراحی وب پاسخگو تنها در مورد دستگاه نیست. اگر شما در حال باز کردن یک وب سایت روی یک صفحه بزرگ هستید، همیشه صفحه پنجره مرورگر تمام صفحه را تجربه نمی کنید. اما اگر شما یک وب سایت پاسخگو را باز می کنید، نباید به اندازه صفحه نمایش توجه داشته باشید. بهترین طراحی وب پاسخگو هرگز به شما اجازه اسکرول افقی وحشتناک را انجام نخواهید داد


مسائل مربوط به نمایش رسانه ها

طراحی وب سایت پاسخگو مناسب نه تنها تصاویر و محتویات مجدد را اندازه می گیرد، بلکه برای رسانه ها مانند فیلم ها، حرکت متن و غیره نیز کار می کند و آنها را با توجه به اندازه دستگاه شما تنظیم می کند.

نتیجه

بدین ترتیب دیده می شود که طراحی وب طراحی پاسخگو دارای ویژگی های فراوانی است که برای طراحان وب و توسعه دهندگان وب بسیار مفید است. با اختراع فن آوری های جدید و جدید، برای طراحان وب بسیار دشوار است که نسخه های زیادی از وب سایت خود را طراحی کنند اما طراحی وب پاسخگو، تمام نیازهای آنها را برآورده می کند.


با استفاده از ویژگی های فوق، شما باید اعتراف کنید که یک وب سایت واحد که می تواند در هر دستگاه و یا هر اندازه صفحه نمایش استفاده شود یک معامله بسیار خوب است. این نه تنها تلاش های شما را کاهش می دهد، بلکه همچنین به افزایش ترافیک وب سایت شما کمک خواهد کرد. به این ترتیب شما از وب سایت خود بسیار درآمد خواهید داشت.

نظرات  (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی