آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

طراحی حرفه ای سایت وب سازان شمال در بابل با پشتیبانی 24 ساعته و سئو بالا با متد gtmetrix

آموزش طراحی سایت فروشگاهی شخصی تجاری در بابل

بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها کاربرد مهمی دارد .

چه باید در یک وب سایت شخصی قرار گیرد؟

دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۰۰ ق.ظ

این که آیا شما یک فارغ التحصیل کالج تازه، یک مدیر چاشنی به دنبال موقعیت جدید و یا یک مترجم آزاد و مایل به فرود اولین مشتریان خود را یک، یک چیز شما باید: یک وب سایت رزومه شخصی بسیار عالی است. به غیر از برجسته کردن مهارت های خود، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا متوجه شده و ایستادگی کنید.


وب سایت رزومه شخصی چیست؟

وب سایت رزومه شخصی شما یک نسخه دیجیتالی از رزومه مقاله سنتی است. این نشان می دهد که تحصیلات، مهارت ها و موقعیت های قبلی یا پروژه هایی که در آن کار کرده اید را نشان می دهد. اما، همچنین نشان می دهد چیزهایی که نمی توانید به طور دقیق با استفاده از یک رزومه کاری به اشتراک بگذارید. این اجازه می دهد تا شما برای نمایش عکس ها و تصاویر پروژه های خود و یا به اشتراک گذاری لینک ها به مقالات شما نوشته شده است و یا در جاهای دیگر منتشر شده است.


شما همچنین می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن یک زیست محیطی از خودتان، همراه با بیانیه ماموریت خود، لینک ها به پروفایل های رسانه های اجتماعی خود و اطلاعات تماس استفاده کنید. این سرویس به عنوان پایگاه اینترنتی آنلاین شما عمل می کند و شما را قادر می سازد تا یک نام تجاری شخصی ایجاد کنید و یک تصور بزرگ را ایجاد کنید.


وب سایت رزومه شخصی خود را ایجاد کنید

آیا وقت آن است که وب سایت رزومه شخصی خود را ایجاد کنید؟ (گرافیک منبع)

هر کس باید وب سایت بزرگ رزومه شخصی داشته باشد

یک وب سایت شخصی نیز دارای مزایای دیگری است که رزومه سنتی را بیشتر از آنچه انتظار می رود دارد.


در عصر دیجیتال امروز، تقریبا هر کس شما را به صورت آنلاین نگاه خواهد کرد، چه اینکه آنها مدیران منابع انسانی، استخدام و یا مشتریان بالقوه هستند. شما ممکن است فکر کنید که حضور شما در رسانه های اجتماعی کافی است، اما واقعیت این است که آنها اغلب یک تصویر کمتر از مطلوب شما را نشان می دهند، حتی اگر فکر می کنید که لحظات شرم آور وجود ندارد. و اگر شما چیزی برای نشان دادن به غیر از پروفایل های رسانه های اجتماعی خود ندارید، شانس این کار رویا نیست و نه یک مشتری جدید.


وب سایت شما همچنین به روز رسانی آسان است، بنابراین، حتی اگر شما ماه های گذشته خود را ارسال کنید، هر مدیر استخدام قادر خواهد بود ببیند که چگونه مهارت های شما بهبود یافته و پروژه های شما در آن زمان کار می کرد.


اکنون که شما می دانید که یک وب سایت رزومه شخصی چیست و چرا باید آن را داشته باشید، ممکن است بدانید که چه چیزی را در یک وب سایت شخصی قرار دهید.


در پست امروز ما اطلاعات ضروری را پوشش می دهیم که وبسایت شخصی شما باید چند نمونه از وب سایت های رزومه شخصی را در عمل داشته باشد.


10 عناصر کلیدی که باید در وب سایت شخصی خود قرار دهید

قبل از اضافه کردن محتوا به وب سایت خود، لحظه ای فکر کنید که هدف اصلی وب سایت شما چیست. یک وب سایت شخصی شخصی شخصیت و مهارت های خود را نشان می دهد در حالی که هنوز حفظ تناسب حرفه ای است.



حتی اگر این وب سایت شخصی شما باشد، این بدان معنا نیست که شما باید هر جزئیات جزئی درباره خودتان را به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید، می خواهید کارفرمایان بالقوه یا مشتریان را از آنچه می توانید انجام دهید، متقاعد کنید، همچنین اطلاعات درست را نشان می دهد که آنها را متقاعد می کند که برای شرکت خود مناسب است. هر چیز دیگری باید بیرون بیاید


با توجه به این موضوع، در اینجا هفت عنصر ضروری است که در سایت رزومه شخصی شما شامل شود.


1. بیوگرافی شما

هنگامی که مردم در وب سایت خود قرار می گیرند، می خواهند بدانند چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید، و آیا شما مهارت ها و کافی برای کار در شرکت خود دارید. به اشتراک گذاری داستان زندگی شما اهداف اولیه زیست شناختی شما نیست، بلکه نشان دادن بازدید کنندگان چگونگی کمک به آنها است. یا با همکاری آنها با یکدیگر یا با پیوستن به صفوف خود.


اکثر مردم از صفحه «درباره آن» برای اشتراکگذاری یک بیوگرافی کوتاه استفاده میکنند. این محل برای به اشتراک گذاشتن مهمترین جزئیات مربوط به زندگی حرفه ای شما است:


تحصیلات شما

مهارت ها و تخصص های شما

آخرین کار یا پروژه شما که در آن کار کرده اید

شما همچنین می توانید یک بخش مختصر در مورد آنچه که برای شما مهم است، چه چیزی باعث اعتماد به نفس شما می شود و چند سرگرمی برای آن جذاب تر و شخصیت خود را نشان دهید.


به عنوان مثال، قالب Qoni برای وب سایت رزومه شخصی شما اجازه می دهد تا یک زبانه کوتاه را وارد کنید و مهمترین عناصر را با آیکون برجسته کنید تا این بخش بصری جذاب تر شود.


قالب Qoni برای رزومه شخصی رزومه کاری بی

2. نمونه کار شما

اگر شما در زمینه خلاقیت مانند طراحی، نوشتن و یا عکاسی هستید، نمونه هایی از کارهایتان برای نشان دادن مهارت های خلاقانه خود و چگونگی اعمال دانش و تجربیاتتان بسیار مهم هستند. همچنین کارفرمایان بالقوه زیبایی شما را نشان می دهد، که به آنها کمک می کند تا تعیین کنند که آیا شما یک شرکت خوب یا یک پروژه خوب هستید.


از سوی دیگر نویسندگان می توانند به مقاله های منتشر شده در وب پیوند دهند یا مجموعه ای از عکس های مقالات چاپ را نمایش دهند. شما همچنین می توانید لینک هایی را به کتاب های همکارانه اضافه کنید.


حتی اگر در زمینه های مختلف مانند بازاریابی یا فروش کار کنید، هنوز هم می توانید از خلاقیت خود استفاده کنید تا نمونه هایی از کمپین های بازاریابی را شامل شود و یا ایده ای را در مورد چگونگی مهارت خاص خود به منظور بهبود نرخ های تبدیل کمک کنید.


در نظر داشته باشید که نباید هر قطعه نمونه را اضافه کنید، بلکه این فضا را برای نشان دادن بهترین کار خود بگذارید.


مایکل شامل بهترین کار خود در بخش نمونه کارهاش می شود:


نمونه کارها مایکل نگو

بخش نمونه کارها مایکل نگو.

3. مشتریان

مشتریان یکی دیگر از عناصر مهم شما هستند که باید در وب سایت شخصی حرفه ای خود داشته باشید. آنها به عنوان اثبات اجتماعی کار می کنند و به ایجاد اعتبار شما کمک می کنند. توصیفات نشان می دهد که شما قادر به کار و همکاری با دیگران هستید. آنها همچنین در مورد مهارت های نرم افزاری مورد نیاز برای کار صحبت می کنند.


اطمینان حاصل کنید که توصیفات برخی از مطالب را ارائه می دهند و به طور مستقیم درباره تخصص و تجربه کار با شما صحبت می کنند، نه اینکه یک جریان «او یک شخص عالی است» یا «او بسیار آگاه است».


شما می توانید این را با پرسیدن مشتریان قبلی یا کارفرمایان برای به اشتراک گذاشتن یک جمله یا دو در مورد نحوه مهارت های خاص خود به آنها کمک کنید و اینکه چگونه آنها با شما کار می کنند، حل می شود. Aaron Couch مجموعه ای از نمونه های جامع از این رویکرد در سایت شخصی خود دارد:


هارون نیمکت

نگاهی به توصیفات وب سایت آرون ناهار.

4. اطلاعات تماس

اطلاعات تماس بسیار مهم است تا مردم بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. اگر بتوانید آدرس ایمیل خود را راحت نگذارید، می توانید از فرم تماس استفاده کنید، اما توصیه می شود بیش از یک راه تماس با شما را شامل شود.


برای کارفرمایان بالقوه به شما دسترسی پیدا کنید اگر میخواهید به صورت محلی استخدام شوید، از جمله نشانی و شماره تلفنتان، یک ایده عالی است. شما همچنین می توانید لینک های خود را به پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را که در آن شما حضور حرفه ای را حفظ کنید، فهرست کنید، بنابراین هر کسی که علاقه مند به همکاری با شما می تواند یک نگاه کلی از حضور شما در تمام آنلاین داشته باشد.


صفحه تماس با کالین رایت لیست تمام راه های مختلف برای رسیدن به او است:


صفحه تماس با کالین

صفحه تماس با وب سایت کالین رایت.

5. رزومه

اگر چه هدف از وب سایت رزومه شخصی است که به طور مداوم اطلاعات مربوط به مهارت ها و تجربیات شما را به روز می کند، ایده هوشمندانه است که یک صفحه حاوی اطلاعات معمولی را که می خواهید به رزومه خود اضافه کنید اضافه کنید. شما همچنین باید یک نسخه قابل دانلود از رزومه خود را در یک فرمت PDF دربر داشته باشید تا مدیران منابع انسانی بتوانند آن را به سرعت دانلود کرده و در طول فرایند استخدام به راحتی در دسترس قرار گیرند.


6. نام تجاری شخصی

بر خلاف باور عمومی، نام تجاری دیگر برای بازیکنان بزرگ محفوظ نیست. نام تجاری خوب شامل خیلی بیشتر از لوگو است. این صدای شما ترکیبی از نوشتار شما است، لوگوی شما که می تواند به همان اندازه نام شما در یک فونت خاص، عکس های شما، رنگ هایی که در وب سایت شما استفاده می کنید، و نیز نحوه دیگران را درک کنید.


نام تجاری شما باید شما را نمایندگی کند و به دیدار بازدید کننده ای از آنچه که برای شما پیش می آید. با گذراندن وقت کمی و ایجاد نمایشی بصری از خودتان، شما بیشتر از آنچه که به یاد ماندنی تر می شود ایستادگی می کنید.


مفید است برای استفاده از رزومه حرفه ای وردپرس برای ساخت وب سایت خود از. پیدا کردن تم های سایت شخصیتی عالی و کشف نحوه تنظیم سریع آن:



20 بهترین تم وردپرس رزومه: برای وب سایت شخصی شما

برندا بارون


رزومه

چگونه می توان رزومه شخصی وب سایت: از یک تم وردپرس

برندا بارون

7. وبلاگ به روز شده

چه راهی بهتر برای نشان دادن تخصص شما از طریق به اشتراک گذاشتن دانش خود با دیگران؟ این جایی است که یک وبلاگ به روز شده در بازی می آید این به شما این امکان را می دهد تا درک خود را از صنعت خاص خود نشان دهید و همچنین بینش خود را در مورد روند فکر خود نشان دهید.


شما می توانید نکات و ترفندها را که مربوط به طاقچه شما هستند و همچنین مطالعات موردی و نظرات در مورد آخرین روند را به اشتراک بگذارید.


یک وبلاگ همچنین به شما در ایجاد یک رهبر تفکر کمک می کند و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود می دهد، که دید شما را افزایش می دهد.


8. زمین آسانسور شما

یک زمین آسانسور آسان خواهد شد خلاصه آنچه حرفه شما و آنچه شما دنبال آن هستید. زمین آسانسور شما باید به صفحه اصلی و همچنین در مورد صفحه خود اضافه شود، ترجیحا در بالای صفحه. این به کارفرمایان بالقوه کمک می کند تا بلافاصله ببینند که آیا شما نامزد بالقوه هستید. این همچنین به شما کمک می کند تا از ارائه پیشنهادات اجتناب کنید که مناسب شما نیستند.


به طور خلاصه، زمین آسانسور موجب صرفه جویی در وقت و فرصت های کارفرمایان شما می شود و اطمینان حاصل کنید که پیشنهادات مربوطه را در صندوق پستی یا تلفن خود دریافت می کنید. مثال زیر از جیم رامسدن نشان می دهد یک راه عالی برای نه تنها زمین آسانسور خود را نشان می دهد، بلکه چگونگی آن را سرگرم کننده برای اجازه دادن به شخصیت خود را از طریق درخشش.


جیم رامسدن

وب سایت جیم رامسدن

9. عکس شما

در حالی که یک رزومه سنتی به خوبی به تعداد زیادی از تصاویر منجر نمی شود، یک وب سایت رزومه شخصی یک داستان متفاوت است. در اینجا شما می توانید و باید عکس های خود را شامل می شود، زیرا آنها به شما کمک می کنند تا مستقیما به کارکنان و کارفرمایان احتمالی که در پشت سرپرست هستند، نشان دهید.


بدون شک می توان گفت که عکس ها باید حرفه ای باشند، پس از استفاده از تصاویری که در حساب های رسانه های اجتماعی خصوصی خود به اشتراک گذاشته اید، اجتناب کنید.


مثال زیر را از جانس تانچ در نظر بگیرید که شامل یک عکس از خود است که به نظر حرفه ای است، اما همچنان شخصیت را به خاطر استفاده خلاقانه از آیکون ها و تصاویر در اطراف آن به کار می برد.


جانس تان

وب سایت جس تان

10. لینک به حساب رسانه های اجتماعی شما

هنگامی که کارفرمایان بالقوه رزومه خود را دریافت می کنند احتمال این است که آنها به گوگل مراجعه کنند. به جای اجازه دادن به آنها در کنار رسانه های اجتماعی شخصیشمارش کنید، این موضوع را در دستان خود قرار دهید و به جای آن، پیوندهای مربوط به پروفایل های حرفه ای خود را در وب سایت رزومه خود قرار دهید.


این به آنها هدایت می دهد تا جایی که می خواهید آنها را به جای رفتن به فرصت به آنجا بروید. گری شنگ با افزودن نمایه LinkedIn و فیس بوک خود، کار بسیار خوبی را انجام می دهد، نه تنها برای نشان دادن کارفرمایان بالقوه بقیه حضور آنلاین خود، بلکه همچنین به عنوان راهی برای برقراری تماس.


گری شنگ

حساب های رسانه های اجتماعی گری شنگ

10 نمونه از وب سایت های شخصی بزرگ در عمل

با عناصر ضروری از راه، بیایید نگاهی به برخی نمونه های عالی وب سایت رزومه خود بیاندازیم و ببینید چه چیزی آنها را برجسته می کند. این به شما برخی از اندیشه های بزرگ را در مورد آنچه که در وب سایت رزومه شخصی خود قرار داده می شود.


1. پاسکال ون گوتر

وب سایت پاسکال شامل تمام اطلاعات در مورد مهارت ها و آموزش و همچنین برخی از بهترین کارهای او است. نوشتن او کوتاه است و به نقطه، ارائه فقط مقدار مناسب اطلاعات بدون قوت خوانندگان. این یک وب سایت یک صفحه ای خلاق با اطلاعات تماس دقیق در پایین است، که با استفاده از پاسکال آسان می شود.


پاسکال ون گوتر

2. Deidre Bain

سایت Deidre دارای یک نگاه منحصر به فرد محصول با تایپوگرافی جسورانه است که باعث می شود وبسایت خود را برجسته کند. تمام وبسایت خود تمرکز زیادی بر تصاویری دارد، از جمله بخش هایی که مهارت ها، احساسات و خلاقیت او را نشان می دهد. شخصیت او با استفاده از نسخه های طنز آمیز که باعث می شود شما می خواهید در مورد او بیشتر یاد بگیرند و به او هیجان می بخشد.



3. کریستین هینس

کریستی کاملا روشن می کند که او چه کاری انجام می دهد و توانسته است کار نوشتاری او را با روش بصری خوب ارائه دهد. بخش توصیفات به اعتبار او اضافه می کند، نه تنها به این دلیل که مشتریانش گفته اند، بلکه همچنین از آنجا که LinkedIn از آنها استفاده می کند، نشان دهنده نوع مشتریانی است که Kristi معمولا با آن کار می کند. تماس با عمل نیز به وضوح در صفحه اصلی قابل مشاهده است، و به راحتی استخدام او را برای هر کار copywriting.


کریستین هینس

4. آنتونی ویکتور

وب سایت آنتونی از همان ابتدا با یک پس زمینه متحرک که دیدگاه های کار و زندگی شخصی اش را نشان می دهد، بازدیدکنندگان را جذب می کند. او در مورد بخش مختصر است، اما او با نکات اصلی همراه با یک دکمه برای دانلود رزومه خود را پوشش می دهد.


به غیر از نشان دادن تحصیلات و تجربیاتش، آنتونی آن را یک گام بیشتر می گیرد و جوایزی را که برای کارش دریافت کرده است، برجسته می کند و لایه اضافی اعتبار را اضافه می کند، به ویژه هنگامی که با توصیفاتی همراه است که دقیقا در کنار فرم تماس خود قرار گرفته اند.


آنتونی ویکتور

5. کالین رایت

وب سایت کالین دارای یک طراحی مینیمالیستی است که به خوبی برای نویسندگان و نویسندگان کار می کند که می خواهند به محتوای آنها توجه کنند. بخش نمونه کارها او را پوشش می دهد از کتاب های خود را که اضافه تجدید نظر بصری، و شما می توانید همه چیز در مورد کولین در جزئیات درباره صفحه خود را بخوانید. بخش تماس با راه های مختلفی برای تماس با او در نظر گرفته شده است، در حالی که وبلاگ او نگاهی به نوشته های او می دهد.


کالین رایت

6. کیمیه گوئیدا

وب سایت Kemie ارائه کاملی از مهارت های تصویرسازی و شخصیت او است. او کار بسیار خوبی انجام می دهد و بیانیه ماموریت خود را در بالای صفحه قرار می دهد و لیستی از خدمات ارائه می دهد. او همچنین با چندین روش ارتباط برقرار کردن با او، همچنین دانش خود را در وبلاگ به اشتراک می گذارد. نمونه کارها خود را آسان به حرکت و فیلتر کردن مجاز اجازه بازدید کننده برای تمرکز بر روی پروژه های که در ارتباط با خدمات مورد نیاز خود را.



7. کلر کالی

استفاده هوشمندانه از آیکون ها در وب سایت Claire آن را آشکار می کند نوع خدمات او ارائه می دهد و او در مورد بخش به روشنی بیان می کند که او و چه چیزی او، همراه با باورهای اصلی خود. نمونه کارها فیلتر قابل تنظیم است، و بخش تشریح خود را با استفاده از عکس های نمایه مشتریان و آرم ها خود را به زندگی است.


کلر کالیلی

وب سایت کلر کللی

8. کیمبرلی هورتون

وب سایت شخصی Kimberly Horton دارای یک طراحی جذاب و ترکیبی از نوشتن شخصی و حرفه ای است که به شما در درک کامل شخصیت و مهارت هایش کمک می کند. این وب سایت دارای صفحه خلاقانه در اینجا است (که معمولا در وب سایت های شرکت های بزرگ دیده می شود)، اما کیمبرلی نشان می دهد که چگونه می توانید آن را به طور موثر در یک وب سایت شخصی استفاده کنید.


وب سایت کیمبرلی هورتون

وب سایت کیمبرلی هورتون

9. تاهخان

طاها خان یک وب سایت خلاق ساده و کم حجم آنلاین را که بلافاصله کار خلاقانه شما را نشان می دهد، ارائه می دهد. پس از آن می توانید در مورد صفحه خود مرور کنید که جزئیات بیشتری در مورد مهارت هایش به دست می آید و رزومه خود را دانلود می کند. این یک مثال خوب از اینکه حتی وب سایت حداقل می تواند نه تنها مهارت های خود را نشان دهد، بلکه همچنین به کارفرمایان اجازه می دهد تا بر روی مهمترین پروژه ها تمرکز کنند.


وب سایت Taha Khans

وب سایت طاها خان

10. الن اسکای ریلی

الن اسکای رایلی دارای یک وب سایت رزومه کاری رنگارنگ و منحصر به فرد است که مهارت های تصویری او را در مرکز و مرکز قرار می دهد. او شامل زمین آسانسور خود را در صفحه اصلی و لینک های دیگر به صفحات در سایت خود است که اجازه دسترسی به وبلاگ خود و او در مورد صفحه. این کل وب سایت شخصی شما درباره انیمیشن و مهارت های ارائهش صحبت می کند و از شما می خواهد که چیز دیگری را کشف کنیداو باید پیشنهاد کند


الن اسکای ریلی

وب سایت الن Skye Riley

درباره نحوه ایجاد وب سایت رزومه آنلاین بیشتر بدانید

یک سایت رزومه شخصی می تواند به شما کمک کند تا در بین همتایان خود ایستادگی کنید و شما را به سمت خود جذب کنید. امروزه ایجاد یک کار سختی نیست و نیازی به مهارت خاصی ندارد. یاد بگیرید چگونه در این آموزشها:



رزومه

چه باید در وب سایت شخصی خود رزومه (CV) بفرستید؟

برندا بارون


رزومه

10 بازخوانی اشتباهات وب سایت برای اجتناب از سایت شخصی شما

برندا بارون


رزومه

چگونه می توان رزومه شخصی وب سایت: از یک تم وردپرس

برندا بارون

شروع به ساخت وب سایت رزومه شخصی خود را امروز

در حقیقت، به لطف وردپرس و تم های رزومه شخصی، می توانید وب سایت خود را تا اندازهای چند ساعت در اختیار داشته باشید. بسیاری از این تم ها برای راه اندازی وبسایت شما و شخصی سازی آن برای نشان دادن نام تجاری شما آسان هستند. آنها همچنین محتوای آزمایشی را شامل می شوند، بنابراین همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که اطلاعات خود را جایگزین کنید.


در حالی که ما به شدت تم ها وردپرس برای وب سایت خود را توصیه می کنیم، زیرا وردپرس کاربر پسند است و به شما امکان می دهد وبلاگ خود را بدون نیاز به سایت خود اضافه کنید. اگر شما وقت ندارید که یک وبلاگ را نگه دارید، تعداد زیادی از قالب های HTML نیز وجود دارد.


در نهایت، بدون توجه به گزینه ای که انتخاب میکنید، از نکات ذکر شده در بالا استفاده کنید و از سایتهای نمونه به عنوان الهام برای آنچه در یک وبسایت عالی شخصی استفاده کنید استفاده کنید. این که آیا شما تصمیم به استفاده از یک وب سایت رزومه تم وردپرس و یا یک قالب HTML، از نکات در این مقاله استفاده کنید تا وب سایت خود را آنلاین آنلاین نگاه بزرگ است!


یادداشت سرمقاله: این پست در ابتدا در سال 2017 منتشر شد. این اطلاعات به صورت جامع تجدید نظر شده است تا توسط کارکنان ما، با کمک ویژه از برندا باررون، به روزرسانی، دقیق و به روز شود.

  • فاطمه علیزاده

رزومه

وب سایت

وب سایت شخصی

نظرات  (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی